Aktualności

30 września, 2016

Debaty licealistów z Kościana i Leszna

Cykl debat oksfordzkich w ramach projektu realizowanego przez nasze Stowarzyszenie pt. Edukacja młodzieży poprzez cykl debat oksfordzkich, dofinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Kościanie.

więcej
27 kwietnia 2016

Akcja stypendialna

Do 5. maja przyjmujemy wnioski o stypendium Stowarzyszenia za dobre wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia na rzecz szkoły i lokalnej społeczności.

więcej
18 marca, 2016

Walne Zebranie Członków

18 marca 2016 r. w godz. 17.30- 19.00, w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Bernardyńskiej w Kościanie odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Oświatowego im. Dezyderego Chłapowskiego.

więcej
14 listopada, 2015

Początki piśmiennictwa

„Z historią przy kawie” - to cykl spotkań na które zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Kościanie.

więcej
1 października 2015

Debaty stypendystów

Jak rozmawiać na poziomie? O tym dowiedzieli się nasi Stypendyści podczas spotkania poświęconego debatom oksfordzkim.

więcej
20 września 2015

Pożegnanie

Z nieukrywanym żalem informujemy wszystkich członków i przyjaciół Stowarzyszenia Oświatowego im. Dezyderego Chłapowskiego, że w dniu 19 września pożegnaliśmy członka założyciela Stowarzyszenia kol. Leszka Michalczaka.

więcej
11 września 2015

Debaty w Kolbergu

W tym roku mija 25 lat funkcjonowania lokalnych samorządów. Czy był to okres pozytywnych przemian? Między innymi o tym dyskutowała dziś młodzież z kościańskiego ogólniaka.

więcej
09 września 2015

Debata o samorządzie

25 lat samorządu w Polsce to czas pozytywnych przemian - między innymi z taką tezą zmierzą się uczniowie I LO w Kościanie w ramach projektu "Debaty samorządowe".

więcej
05 września 2015

Piknik w sercu Powiatu

Rozwiązaniem zagadki powstania Wszechświata rozpoczął się tegoroczny piknik dla Stypendystów Stowarzyszenia Oświatowego im. Dezyderego Chłapowskiego.

więcej
26 sierpnia 2015

Spotkanie ze stypendystami

U progu nowego roku szkolnego i akademickiego członkowie Stowarzyszenia chcieliby spotkać się ze stypendystami i ewentualnie ich rodzicami. Dlatego jak co roku organizujemy piknik, który w tym roku odbędzie się w dniu 5 września w Kościanie.

więcej

« 1 2 3 »