20 lat Stowarzyszenia – wydarzenia

W tym roku mija 20 lat prężnej działalności naszego Stowarzyszenia. Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w konferencji pt. Dwadzieścia lat doświadczeń: między tradycją a współczesnością. Ponadto organizujemy wydarzenia towarzyszące.

Wydarzenia będące częścią obchodów 20 lecia działalności Stowarzyszenia:

1. W dniu 9 czerwca (piątek) Stowarzyszenie, wspólnie z Kościańskim Ośrodkiem Kultury, organizuje Wieczór muzyczny, w trakcie którego nasi stypendyści zaprezentują swoje umiejętności muzyczne. Początek koncertu godz. 19.00. Koncert odbędzie się w Kościańskim Ośrodku Kultury (ul. Adama Mickiewicza 11). Prosimy potwierdzić obecność do dnia 6 czerwca, wysyłając e-mail na adres: dezydery1997@gmail.com, lub dzwoniąc 885367.

2. W dniu 1lipca odbędzie się piknik pod nazwą Spotkanie po latach, jego uczestnikami będą byli i aktualni stypendyści Stowarzyszenia z rodzinami. Obok oczywistych towarzyskich celów, jakie przed tym spotkaniem stawiamy, chcemy wypracować zasady i obszary możliwej współpracy między Stowarzyszeniem a jego byłymi stypendystami.

ZAPRASZAMY