Galeria stypendystów

Moi Drodzy,

z przyjemnością informuję, że Stowarzyszenie Oświatowe im. Dezyderego Chłapowskiego, którego byliście Stypendystami, powoli  zbliża się do dwudziestej rocznicy swojej działalności, którą będziemy obchodzić w maju 2017 roku. Wiem, że to jeszcze dość odległa perspektywa, lecz niektóre działania związane z przygotowaniem tych obchodów chcielibyśmy już zacząć. Jednym z nich jest stworzenie na stronie Stowarzyszenia  „Galerii byłych Stypendystów”.

W związku z tym zwracamy się do Was z prośbą o udział w realizacji tego zadania.  Powstawanie galerii jest uzależnione od spełnienia przez was kilku warunków:

- wyrażanie zgody na umieszczenie na naszej stronie waszego wizerunku z okresu kiedy byliście naszymi stypendystami i aktualnego zdjęcia, które nam prześlecie (treść oświadczenia stanowi załącznik nr ….. do tego pisma),

- dostarczenie waszego aktualnego zdjęcia (może z rodziną),

- wypełnienie ankiety, która jest umieszczona poniżej  lub  wypełnienie przesłanego Wam kwestionariusza ankiety i wysłanie drogą elektroniczną na adres: dezydery1997@gmail.com,

- udostępnienie aktualnych danych kontaktowych (adres, telefon, mail, profil na Facebooku).

Ze strony Stowarzyszenia osobami odpowiedzialnymi za to zadanie są Barbara Jórga i Małgorzata Maik i to one będą zwracały się do was mailowo lub telefonicznie w sprawach związanych z tym zadaniem. Proszę o możliwie systematyczną i terminową współpracę. Realizacja tego zadania jest również ważna dlatego, że Fundacja im. Stefana Batorego, z którą nadal współpracujemy, „rozlicza” nas z tego czy utrzymujemy kontakt z byłymi stypendystami  np. poprzez śledzenie waszych losów.

 

Pozdrawiam i liczę na Waszą współpracę

 

    Cezary Trosiak

Prezes Stowarzyszenia

 

 

 

Plik do pobrania w formacie doc.


Ankieta dla byłych Stypendystów

Zgoda na publikację wizerunku